Bilgi Videoları
Siz de üye olup bilgi içeren video yükleyebilirsiniz.
Hoş Geldiniz
Üye Girişi / Kayıt Ol

Android ekran-tuş kilidini unuttum, desen kilidi kırma

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi: , ekleyen: Admin
Kategori: Cep Telefonu
17,109 İzlenme

Açıklama

samsung galaxy ace model unuttum, android hard reset, turkcell t10 desen kilidini unuttum. Cep telefonuna girilen tuş kilidinin kaldırılması.

Eğer Android telefonunuzun kilit ekranına güvenliğiniz için tanımladığınız desen kilidini unutursanız yapmanız gerekenleri kolayca öğrenmek için bu videomuzu izleyebilirsiniz. Android telefonuza giriş için önceden tanımladığınız desen kilidinizi unuttunuz.Ya da beş kere üst üste yanlış girerek bloke ettiniz.Bu sorunu kolayca çözmek mümkün!

Bloke ekranının sağ alt köşesinde çıkan 'Modelinizi mi Unuttunuz?' sorusuna tıklayın. Gelen ekranda Android cihazınıza tanımlı olan Google hesabınızı ve şifrenizi girmelisiniz. Böylece daha önceki desen kilidinizi iptal etmelisiniz. Bu aşamada yeni bir desen kilidi de oluşturabilirsiniz.Eğer Android cihazınıza tanımlı bir Google adresiniz yoksa veya Google hesabınızın şifresini unuttuysanız, cihazınızı açmak için resetlemelisiniz. Sıfırlama işleminin Android telefonunuzun hafızasındaki tüm bilgileri sileceğini unutmayın!

Android cihazınızdaki tüm bilgilerinizi kaybetmemek ve ileride bu tip bir deneyimi tekrar yaşamamak için Google hesabınızı cihazınıza tanımlamalı, deseninizi ise unutmayacağınız şekilde tasarlamalısınız.

Uzmanlar için;

Android tuş kilidi kırma, android tablet ekran kilidi kırma, android ekran kilidi kırma programı, samsung android ekran kilidi kırma

  1. İlk olarak telefonunuzda Ayarlar bölümünde USB Hata Ayıklama (usb debug) modunun aktif olduğunu varsayıyorum. Telefonu açın ve usb kablosunu bilgisayara takın. Eğer USB hata ayıklama modu aktif değil ise, bunu fastboot moduna girerek de yapabilirsiniz, aynı işi görecektir. Önemli olan bilgisayarınızın telefonu görebilmesidir.
  2. Cihazınızı bilgisayara bağladıktan sonra adb komut sistemi için tools.zip dosyasını indirmeniz gerekiyor.(indirmek için reklamı geç butonuna tuşlayınız)  Dosyayı indirdikten sonra içindekileri bir klasöre açın.
  3. Shift e basılı bir şekilde klasöre sağ  tıklıyorsunuz  komut penceresini buradan aç’ı seçiyorsunuz.
  4. Komut penceresine adb devices komutunu yazarak çalıştırın. Bilgisayarınız eğer telefonu algılarsa aşağıdaki gibi rakamlar çıkacaktır. Eğer görmüyorsa, driver’larını yükleyin. Driver için google’den marka modelle aratıp bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
  5. Cihazınızı tanıttıktan sonra, ardından sırasıyla aşağıdaki komutları giriyoruz:

adb shell
su
rm /data/system/locksettings.db
rm /data/system/locksttings.db-wal
rm /data/system/locksettings.db-shm
exit
exit
adb reboot

Bu işlemlerden sonra ekran kilidini kırmış olacaksınız. Telefon açıldığında ekran kilidi kalkmış olacaktır.

 

Etiketler: android

Yorum Yazın

Düzgün bir dille yazılmayan, küfür ya da hakaret içeren yorumlar yayımlanmaz.

Yorumlar

  • FD Ekleme Tarihi fastboot moduna nasıl girebilirim lg g2 de?
  • beyza Ekleme Tarihi Benim telefon kilidini unuttum nasıl yapılır
  • Admin Yasaklı Ekleme Tarihi İndirme bağlantısı güncellenmiştir. Uyarınız için teşekkür ederiz.
  • sadooo Ekleme Tarihi link kırık
  • gizem sak Ekleme Tarihi Hiç faydası dokunmadı benim android tabletim var tuş kilidi lütfen yardım edin.
Sponsor Bağlantı