Bilgi Videoları
Hoş Geldiniz
Üye Girişi / Kayıt Ol

İnternet


 • Youtube yasak video izleme

  youtube yasak video izleme, engellenen youtube nasıl izlerim?, youtube yasak videolar, engelli youtube video nasıl açılır? Hükümet tarafından yasaklanan video nasıl açılır? Youtube yasaklı videoları izleme. Youtube video izleme sorunu yaşıyorsanız dikkatle okuyunuz.

  Youtube sitesinde bir videoyu açmaya çalıştınız ama aşağıdaki gibi bir hata ya da uyarı ile karşılaştınız.

  Bu içerik, hükümet tarafından yapılan yasal bir şikayet nedeniyle bu ülkenin alan adında kullanılamıyor.

  Internet Explorer'daki uyarı mesajı ekran görüntüsü

  Devamı.. »

 • ADSL Modemi pille, aküyle çalıştırmak - kesintisiz internet

  ADSL Modemi pille ya da aküyle çalıştırmak ister misiniz? Böylece modem için bir kesintisiz güç kaynağı yapmış olursunuz ve elektrikler gittiğinde internetiniz gitmez. Laptop ya da akıllı telefonunuzdan kablosuz olarak(modeminiz kablosuz modem ise) internete girmeye devam edebilirsiniz. Modemi pille çalıştırabilir miyiz? ADSL MODEM Akü ile çalışır mı? Adsl Modemi Pil ile Çalıştırmak.

  Videoda modem 12 voltluk bir motorsiklet aküsü ile çalıştırılmaktadır. Sizde modeminizin adaptörünün üzerinde yazan volt değerine göre bir akü ya da pil seçerseniz elektirikler kesildiğinde netiniz gitmez.

  Kesintisiz İnternet Çözümü

  Modemler genelde 12V ya da 9 volt gerilim ile çalışırlar. 12V için 3 adet, 9V için 2 adet 3.7 voltluk lityum iyon cep telefonu pili kullanabilirsiniz. Bu pilleri seri bağlandığınızda;

  Devamı.. »

 • ADSL mod ayarları

  Mod Ayarı, adsl mod ayarımod ayarları, mod ayarı nasıl yapılır?

  İnternet sık sık kopuyor, yeni internet sık sık kopuyor, internet çok sık kopuyor, kablosuz internet sık sık kopuyor, internet sık sık kesiliyorsa makaleyi dikkatle okuyun.

  Adsl sık sık sönüyor, modeminizin internet bağlantısı sık sık kopuyorsa aşağıdaki yazılanları uygulamanız çözüm sağlayabilir.

  Öncelikle modem ve bilgisayarınız arasına lütfen bir ethernet (LAN) kablosu takınız.

  1. Bilgisayarınızda kullandığınız Web tarayıcı programını (Internet Explorer, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız. Web tarayıcınızın “Adres” kısmına cihazınızın Web arayüzünün varsayılan adres olan http://192.168.2.1 adresini yazıp “Enter” a basınız.

  Devamı.. »

 • ttnet-bilgilendirme.net fatura sahteciliği - Phishing

   TTNET'ten gelmiş gibi gösterilen bu e-faturayı açmayınız ve ödemeye kalkmayınız. efatura@ttnet-bilgilendirme.net adresinden gelen bu e-posta phishing saldırısıdır. Sizi oltaya getirmeye çalışmaktadır. Bu e-postayı aldığınızda e-posta programınızın seçeneklerinden "Kimlik avı bildir" ya da "spam olarak işaretle" gibi seçeneklerini kullanarak bu e-postayı bildirmeniz yararlı olacaktır.

  TTNET internet faturanızı ödemek için TTNET'in resmi web sitesi olan http://www.ttnet.com.tr/ adresine gidebilirsiniz.

  Devamı.. »

RSS