Bilgi Videoları
Siz de üye olup bilgi içeren video yükleyebilirsiniz.
Hoş Geldiniz
Üye Girişi / Kayıt Ol

Diz üstü şınav çekme hareketi

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi: , ekleyen: Admin
Kategori: Spor
702 İzlenme

Açıklama

Şınav çekme eller kapalı konumda egzersizin bu şekli hareketi engelleyebilecek daha büyük bir ağırlık taşımaktan ziyade daha yavaş ve kesin bir tekniği öngörerek dizleri zemine dayayarak yapılır.Elleri bir elmas/piramit şeklini alacak biçimde konumlandırmak göğüs kaslarının orta kısmını başka egzersizlerine oranla daha fazla geliştirmeye olanak tanır.Talimatlar:
1 - Diz üstü pozisyonu alınır, kollar yarı bükülmüş ve göğüs dik olacak şekilde, eller göğüs kaslarına dik gelecek ve parmaklar bir elmas/piramit oluşturacak şekilde kapatılır.
2 - Sırtınızı düz tutarak göğüs kaslarınız ellerinize değene kadar yavaş bir şekilde eğiliniz. Eğilme sırasında dirseklerinizi dışa doğru açmamaya çalışınız.
3 - Göğüs kaslarınızı kasarak ve kollarınızdan güç alarak başlangıç pozisyonuna dönünüz.
Göğüs egzersizleri göğüs egzersiz alıştırmalar üst kas Düşük iç eğitim ağırlık ekipman "kişisel antrenör" pilates yoga Büyük güçlü sert sağlık diyet beslenme "yağ yakmak" "kilo kaybı" Loss Exercise Workout Training Muscle Muscles nasıl hızlı kolay kadının kadın kız adamlar man mükemmel yaz beach sıcak seksi ağırlıkları olmadan ile "diz üstü şınav işe yarar mı" "dizüstü şınav göğüs kası" "body başlangıç" "şınav çekme"

Yorum Yazın

Düzgün bir dille yazılmayan, küfür ya da hakaret içeren yorumlar yayımlanmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
Sponsor Bağlantı