Bilgi Videoları
Siz de üye olup bilgi içeren video yükleyebilirsiniz.
Hoş Geldiniz
Üye Girişi / Kayıt Ol

Karın kası yapma hareketleri, karın kaslarını geliştirme

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

URL


Yayın Tarihi: , ekleyen: Admin
Kategori: Sağlık & Güzellik Spor
1,486 İzlenme

Açıklama

karın kası yapma, karın kası hareketleri, Karın kası yapma hareketleri, karın kaslarını geliştirme. Karın kaslarını çıkarmak.

8 Dakikada Karın kasları egzersizi

İdman özellikleri:

Bu video idmanı özellikle karın bölgesini çalıştırmak için düşünülmüştür.Halen fiziksel faaliyet yapan erkek ya da kadın herkes tarafından yerine getirilebilir. Bu egzersizin yapılması için özel gereksinimler yoktur, yalnızca içerdiği bazı hareketlerin doğru yerine getirilmesi için bilgi önemlidir.

Bu egzersizi yapmak için 3 iyi neden:

  1. Karın kasları üzerinde aerobik olarak 7 dakikadan fazla çalışıldığında bu bölgede mevcut kılcal damarlarını teşvik eder ve bu şekilde bu bölgedeki kan hacmi genişleyecektir.
  2. Daha büyük bir kan hacmi daha büyük bir oksijen hacmine eşittir, yağlar ise yalnızca oksijen mevcut olduğunda okside olur.
  3. Tonik bir kas aktif kalmak için daha çok kaloriye (kcal) gereksinim duyar. Vücut bu kalorileri kasa en yakın bölgeden, bu durumda bel bölgesinden bırakır.

Bu egzersizi yerine getirmek için 3 tavsiye:

  1. Egzersiz karın bölgesinde "aerobik" bir etki yapmak için yaratılmış olup, etkisi hemen aerobik bir idmanından (örn. koşu, spinning, yüzme ve buna benzer aerobik aktivite) sonra yapıldığında büyür.
  2. İdmanın parçası olan tek egzersizlerin açıklamalarına bakınız, başka kullanıcılar tarafından bırakılan yorumları okuyunuz, yararlı öneriler bulabilirsiniz.
  3. Hareketlerinizi yaptığınız sırada doğru nefes almayı unutmayınız, yanlış bir nefes iyi bir sonucu tehlikeye soktuğunu unutmayınız.

 

Yorum Yazın

Düzgün bir dille yazılmayan, küfür ya da hakaret içeren yorumlar yayımlanmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
Sponsor Bağlantı